[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон

LOGO

Моя любов — лише тобі”

Щороку 14 лютого в багатьох країнах світу люди відзначають День святого Валентина (День всіх закоханих). Вважається, що це свято відоме вже понад 16 століть. Коріння Дня закоханих заглиблюється в язичницьку культуру, оскільки древні також відзначали свято всіх закоханих на честь богині любові.

Напередодні свята, 10 лютого 2014 року, о 10:00 в Кіровоградському учбово-виробничому підприємстві УТОС відбулася презентація книжкової виставки ”Моя любов — лише тобі”, на якій були представлені книги та аудіокниги: “Майстер і Маргарита” М. Булгакова, “Ті, що співають у терні” К. Маккалоу, “Віднесені вітром” М. Мітчелл, “Сонети” Петрарки, “Ромео і Джульєта” В.Шекспіра, “Трістан та Ізольда” та інші про найпрекрасніше почуття на Землі. Бібліотекарі вголос читали ліричні твори українських та російських поетів.

Під час голосних читань звучали рядки з творів Л.Костенко, М.Вінграновського, Д.Павличка, А.Ахматової, М.Цвєтаєвої...

Сучасне свято нерозривно пов'язане з ім'ям святого Валентина, якого вважають покровителем усіх закоханих. Бібліотекарі розповіли членам УТОСу про християнського священика Валентина, який таємно благословляв шлюби римських легіонерів з їхніми коханими, всупереч тому, що імператор заборонив своїм солдатам одружуватися, вважаючи, що це заважає їм думати про війну.

У заході взяли участь виконуюча обов'язки директора кіровоградського учбово — виробничого підприємства УТОС Валентина Миколаївна Раєва, працівники та члени УТОСу.

Всі бажаючі мали можливість взяти додому на певний термін аудіокнигу на вибір — “історію кохання”, яка припала до душі.[ HOME ]
  Моя любов — лише тобі
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014     Webmaster: webmaster@library.kr.ua