[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон

LOGO

Літо з аудіокнигою

Шановні користувачі Майданчика “ІнтерСвіт” для людей з вадами зору та незрячих! До відділу абонемента надійшли аудіоновинки. Запрошуємо всіх бажаючих провести літо з користю, а саме: ознайомитися з новими аудіокнигами.

Певна кількість користувачів “ІнтерСвіту” надає перевагу саме аудіокнигам. Їх можна прослуховувати як на Майданчику, так і вдома. Найактивнішим користувачем і бібліотеки, і бібліотечного пункту є Григорій Ткач.

  

Григорій Андрійович полюбляє твори і письменників-класиків, і сучасних авторів. Найулюбленіший жанр читача — детективи. Якщо Ви також полюбляєте детективні романи, то аудіоновинки саме для Вас.

Роман «Імітація», автор: Євгенія Кононенко

Євгенія Кононенко нагороджена премією журналу «Сучасність» за свій роман «Імітація». Роман належить до якісних творів популярної літератури, але і в ньому авторка порушує складні і важливі питання людського буття.

Усе відбувалося за канонами детективного жанру. Загинула молода жінка з середовища київської «еліти», і дуже сумнівно, що це був нещасний випадок, як здалося спочатку.

Далі – розслідування, під час якого спливло на поверхню таке…

Роман «Пастка для жар-птиці», автор: Ірен Роздобудько

«Пастка для жар-птиці» - дебютний роман І. Роздобудько. Справжній психологічний трилер. Світ бездоганних бізнес-леді, столичних «небожителів»… Розкішні інтер’єри сучасних офісів, звичайні для них інтриги. Але навіть тут трапляється справжне кохання.

Роман «Срібний павук», автор: Василь Кожелянко

Новий роман творця жанру «українська альтернативна історія» здивує поціновувачів його прози цікавим поєднанням іронічного ставлення до найменших подробиць життя Чернівців 1939 року з несподіваними візіями культур інших країн та народів, віднайденими автором у маловідомих книжках. Ретро-детектив густо приперчений своєрідним гумором, присмачений соковитою буковинською говіркою та ароматизований стосунками у любовному трикутнику.

Роман «Правила гри», автор: Алла Сєрова

Алла Сєрова – лауреат Гран-прі першого конкурсу «Коронація слова» за роман «Правила гри». За словами самої авторки, з шести років мріяла писати, а всі свої сюжети «бачить» в голові, наче кіно. Всі її головні героїні – жінки, оскільки вважає, що жінки складніші за чоловіків і тому цікавіші.

«Правила гри» - кінематографічний роман про долю молодої жінки, на яку полюють спецслужби кількох країн. Вона «забагато знає», оскільки виросла в сім’ї професійних розвідників і дивом урятувалася під час спецоперації з «ліквідації» її батьків.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Майданчик “ІнтерСвіт”. А для тих користувачів, які не можуть самостійно до нас дістатися, бібліотекарі надають можливість взяти та обміняти аудіокниги в бібліотечному пункті, який продовжує працювати в приміщенні Кіровоградського учбово - виробничого підприємства УТОС.

Приєднуйтесь! Відпочивайте з користю!
[ HOME ]
  Літо з аудіокнигою
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013     Webmaster: webmaster@library.kr.ua