[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

Шановні користувачі Майданчика "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору!

До фондів ОУНБ ім. Д.І.Чижевського надійшло видання "Доторкнись до світу в бібліотеці. Інформаційні матеріали проекту" (ТОВ "Центрально-Українське видавництво").

До збірника увійшли інформаційні матеріали проекту "Доторкнись до світу в бібліотеці", який ОУНБ ім. Д.І.Чижевського реалізувала впродовж червня - листопада 2011 року.

У книзі висвітлено проведення інформаційно-просвітницької кампанії з надання вільного доступу до знань та інформації громадянам з вадами зору в бібліотеці, їх інтеграція в культурний простір громади.

   

В збірці вміщено інформаційні матеріали, що допоможуть ефективніше працювати з людьми з функціональними обмеженнями. Також роздаткові матеріали тренінгів та занять, статті, які друкувалися впродовж реалізації проекту; поради бібліотечним спеціалістам.

Представлені в збірнику матеріали можуть бути корисними для людей з функціональними обмеженнями, бібліотечних спеціалістів та всіх громадян - лідерів і членів соціально орієнтованих громадських організацій, вчителів, вихователів спеціалізованих навчально- реабілітаційних закладів для неповносправних дітей, працівників соціальних служб, які співпрацюють з людьми з функціональними обмеженнями щодо надання їм інформаційних послуг.

Користувачі мають можливість працювати зі збірником як у бібліотеці, так і вдома.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Майданчик "ІнтерСвіт"!
[ HOME ]
  Зверніть увагу на цю книгу!
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2012     Webmaster: webmaster@library.kr.ua