[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Мотоцикл, автомобіль “Побєда” та космонавтика

Фон

 


Фон
LOGO

Мотоцикл, автомобіль “Побєда” та космонавтика


Швидко плине час. Промайнуло березневе свято жіноцтва. І сьогодні запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з аудіокнигами чоловіків та про чоловіків, якими поповнився медіа-фонд відділу абонемента ОУНБ ім. Д.І.Чижевського. Це люди, знані не лише у своїх країнах, а й далеко за їх межами.

Ернесто Че Гевара де ла Серна - латиноамериканський революціонер та партизан-підпільник. Один з головних лідерів Кубинської революції 1959 року.

“Щоденники мотоцикліста” Ернесто Че Гевари - це історія про подорож по країнах Латинської Америки, яку в 1952 році здійснив Ернесто разом зі своїм другом Альберто Гранадо. Вони подорожують під виглядом відомих медиків. Це біографічний твір про період життя Че Гевари, коли він ще не був знаменитим революціонером, а просто звичайною людиною з власними надіями та переживаннями. Ці щоденники про простих латиноамериканців, про дружбу і про те, як під впливом побаченого, у Че Гевари вперше зароджуються основи його революційної ідеології. За цією книгою режисер Уолтер Саллес зняв чудовий фільм.

Кузьма Скрябін (Андрій Кузьменко) - співак, музикант, актор, телеведучий, музичний продюсер, радіоведучий, лідер групи “Скрябін”, який трагічно загинув у лютому 2015-го.

До аудіокниги Андрія Кузьменка увійшли дві повісті, а також тексти відомих пісень групи “Скрябін”. Перша повість - “Я, “Побєда” і Берлін” - проникнута яскравим почуттям гумору, веселим настроєм і, напевне, розсмішить навіть дуже серйозних слухачів. Події відбуваються навколо старого і пошарпаного автомобіля марки “Побєда”, на якому Андрій зі своїм другом Бардом подорожують до столиці Німеччини. Друга повість - “Місто, в якому не ходять гроші” - зовсім інша за жанром. Це невесела історія про дівчину Алісу, яка через збіг обставин опинилася в жахливому місті, де панують людиноненависництво, нечувана жорстокість і нелюдські порядки, місті, з якого немає дороги назад... Аудіокнига звучить у виконанні автора.

Наступна аудіоновинка - “Корольов” Максима Чертанова (літературний псевдонім Марії Кузнєцової). Сергій Павлович Корольов - радянський вчений українського походження у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктор. Це людина, яка завжди була попереду власних досягнень.

Пісня “Дивлюсь я на небо та й думку гадаю…” стала однією із спонук, які привели майбутнього основоположника практичної світової космонавтики до зацікавлення космосом. Коли Корольов запустив ракету з першим українським космонавтом Павлом Поповичем, той заспівав з космосу для головного конструктора його улюблену пісню “Дивлюсь я на небо…”

Що являє собою аудіокнига “Корольов”: документальну біографію чи фантастичний роман; правду чи вигадку? Вирішувати вам.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Майданчик “ІнтерСвіт” для людей з вадами зору та ознайомитися з аудіоновинками. Диски можна безкоштовно взяти додому у відділі абонемента на 14 днів.

 


[ HOME ]
  Увага! Аудіо-новинки!
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015     Webmaster: webmaster@library.kr.ua