[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

Вада - не завада. Досвід, що руйнує стереотипи

16 жовтня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. І. Чижевського відбулася зустріч з громадськістю кіровоградських мандрівників Сергія Філіпова і Наталки Севастьянової, які відвідали автостопом Грузію.


Щороку15 жовтня відзначається Міжнародний день білої тростини, в цей день зазвичай говорять про проблеми людей з вадами зору. Але наша зустріч була присвячена не проблемам, а навпаки – можливостям, незважаючи на функціональні обмеження.


Сергій і Наталія провели в Грузії 12 днів. За цей час вони оглянули найцікавіші місця цієї країни, познайомилися з цікавими людьми та їх побутом, скуштували національні грузинські страви. Під час зустрічі мандрівники продемонстрували світлини, які робили під час подорожі: злиття річок Кури й Арагві, мандаринові дерева, грузинські дворики з привітними господарями та свійськими тваринами…

 


Під час подорожі непорозумінь з місцевим населенням не виникало. За словами Сергія, Наталія в цьому тандемі була психологом і дуже швидко приймала важливі рішення. Натомість Сергій міркував як філософ, чим допомагав своїй супутниці.

Під час зустрічі у всіх присутніх був гарний настрій, атмосфера була теплою і дружньою. Адже подорожуючі - люди не випадкові, а давні відвідувачі і друзі ОУНБ ім. Д. І.Чижевського. Цікаво, куди і якою буде їхня наступна подорож?

 

 

 

 


[ HOME ]
  Вада - не завада. Досвід, що руйнує стереотипик
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015     Webmaster: webmaster@library.kr.ua