[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

Березневі зустрічі

Погіршення зору є однією з проблем для людей похилого віку. Можливо, тому все більшої популярності саме серед користувачів цієї категорії набувають індивідуальні тренінги. Адже два комп'ютери, які знаходяться на Майданчику "ІнтерСвіт", обладнані спеціальною програмою для незрячих та слабозорих людей - JAWS, яка озвучує інформацію з екрана. Літні люди з цікавістю та задоволенням вчаться азам роботи на комп'ютерах, опановують пошук у мережі Інтернет.

   

   

Особливою популярністю серед людей з вадами зору користуються аудіокниги, які можна прослуховувати на Майданчику або ж взяти додому, адже наш медіа-фонд постійно оновлюється.

   

А для тих користувачів, які не можуть самостійно до нас дістатися, бібліотекарі надають можливість взяти та обміняти аудіокниги в бібліотечному пункті, який продовжує функціонувати в приміщенні кіровоградського учбово - виробничого підприємства УТОС.

   

   

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Цікавою і корисною стала зустріч, присвячена річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка. На захід були запрошені тифлопедагоги та вихованці спеціалізованого дитячого закладу №46 "Краплинка".

   

   

Малюки дізналися про те, яким був у дитинстві великий український поет, та про твори для дітей, які були ним написані, також ознайомилися з образотворчою спадщиною Тараса Шевченка. Маленькі відвідувачі уважно слухали аудіокнигу з творами Кобзаря.

Потім маленькі гості займалися вправами, що сприяють сенсорному розвитку слабозорих дошкільнят, та гралися в улюблені комп'ютерні ігри.

   

   

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

У ТОВ "Центрально-Українське видавництво" вийшла книга "Доторкнись до світу в бібліотеці. Інформаційні матеріали проекту".

До збірника увійшли інформаційні матеріали проекту "Доторкнись до світу в бібліотеці", який ОУНБ ім. Д.І.Чижевського реалізувала впродовж червня - листопада 2011 року.

У збірнику висвітлено проведенн інформаційно-просвітницької кампанії з надання вільного доступу до знань та інформації громадянам з вадами зору в бібліотеці, їх інтеграція в культурний простір громади.

В збірці вміщено інформаційні матеріали, що допоможуть ефективніше працювати з людьми з функціональними обмеженнями. Також роздаткові матеріали тренінгів та занять, статті, які друкувалися впродовж реалізації проекту; поради бібліотечним спеціалістам.

Представлені в збірнику матеріали можуть бути корисними для людей з функціональними обмеженнями, бібліотечних спеціалістів та всіх громадян - лідерів і членів соціально орієнтованих громадських організацій, вчителів, вихователів спеціалізованих навчально- реабілітаційних закладів для неповносправних дітей, працівників соціальних служб, які співпрацюють з людьми з функціональними обмеженнями щодо надання їм інформаційних послуг.

Незабаром видання надійде до фондів ОУНБ ім. Д.І.Чижевського. Користувачі зможуть працювати зі збірником як у бібліотеці, так і вдома.

   [ HOME ]
  Березневі зустрічі
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2012     Webmaster: webmaster@library.kr.ua