[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

Увага! Аудіо-новинки!


Шановні користувачі! Медіа-фонд відділу абонемента ОУНБ ім. Д.І.Чижевського поповнився новими аудіокнигами. Серед них: твори сучасних українських та зарубіжних письменників; психологічні поради для жінок та випробувана система, яка допомагає спростити життя; твори для дітей.

 

Василь Шкляр — український письменник, політичний діяч. Деякі оглядачі називають його “батьком українського бестселера”. Витончений психологізм, філософічність, іронія, інтелектуальна та мовна граційність забезпечують романам Василя Шкляра статус яскравого, самобутнього явища у сучасній літературі. Пропонуємо вашій увазі три його твори: “Ключ”, “Кров кажана”, “Елементал”.

За словами автора, одні назвуть “Ключ” детективом, інші — твором еротичним, треті — містичним, окультним, або й ритуальним. “Кров кажана” перехоплює подих. Це епатажний роман, який спровокує чимало офіційних претензій до автора. Похмура містика, відверта еротика, божевільна кримінальна історія... “Елементал” — сучасна авантюрно-містична історія, написана на документальних фактах, добре відомих авторові.

І досі мало хто знає, що після захоплення більшовиками України, на Черкащині зародилася так звана Холодноярська республіка, яка під жовто-блакитним прапором вела збройну боротьбу аж до середини 20-х. Роман Юрія Горліс-Горського “Холодний яр”— спогади саме про це. “Холодний яр” — одна з тих книг, які, незчувшись, можна прочитати за ніч, справжній бестселер з 70-річною історією!
Жінкам, які перебувають у постійному пошуку свого “я”, стануть у нагоді аудіокниги Хелен Філдінг.

Стрімке зростання популярності “Щоденника моєї секретарки” братів Капранових, вивів цю книгу у ТОПи продажів на українському книжковому ринку. Отже, пропонуємо і вам прослухати справжній бестселер.

Цікавими і корисними для прослуховування дітям будуть аудіоновинки з творами Мілаеля Енде та Анни Хвольсон.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з новими надходженнями та обрати найкращі. Диски можна взяти додому у відділі абонемента на 14 днів.

 

   

 


[ HOME ]
  Увага! Аудіо-новинки!
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015     Webmaster: webmaster@library.kr.ua