[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон

LOGO

Сучасна українська література: аудіоновинки

 

 Шановні користувачі Майданчика для людей з вадами зору "ІнтерСвіт"! До відділу абонемента надійшли нові аудіокниги. Серед новинок - художня література відомих українських авторів. Відвідувачі відділу мають можливість прослухати аудіоновинки у бібліотеці або ж взяти їх на певний термін додому.

Любко Дереш “Поклоніння ящірці”, “Культ”, “Архе”. Ці твори відтепер є на новітніх носіях інформації.

 “Архе” - події цього роману розгортаються серед “дивних”, часто напівзруйнованих і полишених будівель та місць сучасного Львова. Там збираються представники різноманітних “молодіжних тусовок”. У романі описані збіговиська та ритуали “міських субкультур”. Головні герої роману (серед яких є і сам Дереш) мандрують сьогоднішнім Львовом, як лабіринтом. Роман “сконструйовано” за принципом коміксу, наповнено іронією та гротеском. Текст читає автор.

 Ще два диски, якими поповнився медіа-фонд, твори Тетяни Винокурової — Садиченко.
“Жарт. Із життя психів”. У цій книжці живуть гремліни, кошеня, яке перетворюється на Сфінкса, Янгол і руде дівча, яке вивчає теорію відносності. Це історія про... психушку, про кохання, про пошуки змісту, який схований за склом розбитих люстерок...

“Жарт другий. Квіт папороті”. Молода журналістка живе у кварталі, повному нечистої сили. Але це її мало турбує — вона знає як дати собі раду. Щоправда, інколи їй доводиться прохати поради і допомоги у знайомої старої відьми. Їй завжди допомагає її вірний супутник — старий, балакучий, здоровезний котяра Елвіс...Володар титулу “Галицький лицар” Юрій Винничук не просто один з найвідоміших сучасних авторів, він з тих, кого найбільше читають.

Пропонуємо дві аудіокниги цього письменника - “Мальва Ланда” та “Весняні ігри в осінніх садах”.
Проза Винничука легка, доступна і, найголовніше, завжди цікава.

Роман “Весняні ігри в осінніх садах” був, напевне, найскандальнішим переможцем конкурсу “Книга року ВВС” за всю його історію. За унікальну еротичність та відвертість твору автор свого часу накликав на себе цілий шквал пуританського обурення. Але це не просто відвертість, це — мистецьки написана щира сповідь головного героя, сповнена іронії та самоіронії, комедії та драми.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Майданчик “ІнтерСвіт”. А для тих користувачів, які не можуть самостійно до нас дістатися, бібліотекарі надають можливість взяти та обміняти аудіокниги в бібліотечному пункті, який продовжує працювати в приміщенні Кіровоградського учбово - виробничого підприємства УТОС.
[ HOME ]
  Сучасна українська література: аудіоновинки
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013     Webmaster: webmaster@library.kr.ua