[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

Борис Акунін та Сидні Шелдон на новітніх носіях інформації!

Борис Акунін (Григорій Чхартишвілі) відомий російський письменник, літературознавець, японіст. Хтось полюбляє його романи й повісті із серії "Новый детектив" ("Приключения Фандорина"), комусь подобаються твори із інших серій ("Провинциальный детектив", "Приключения магистра" ...).

Запрошуємо користувачів з вадами зору відвідати Майданчик "ІнтерСвіт" та ознайомитись з аудіокнигою Бориса Акуніна (із циклу "Смерть на брудершафт") "Дети Луны".

"Смерть на брудершафт" - назва циклу із 10 повістей в експериментальному жанрі "роман-кіно", покликаному поєднати літературний текст з візуальністю кінематографа.

Російський контррозвідник повинен розплутати агентурні тенета. Чи вдастя йому заради цього стати своїм в богемному клубі-кабаре "Дети Луны"? Адже там збирається особлива публіка - декаденти...

Текст читає Заслужений артист Росії Сергій Чонишвілі.

Сидні Шелдон (справжнє ім'я Сидні Шехтель) всесвітньовідомий американський письменник і сценарист.

Його романи перекладені на 56 мов світу й видані більше 300 мільйонів примірників в більше, ніж 100 країнах, за його сценаріями знято 25 фільмів. Його ім'я стало синонімом до слова "бестселлер".

Сюжети романів Шелдона доволі часто побудовані на теорії змови "сірих кардиналів" різних країн.

Майданчик "ІнтерСвіт" запрошує своїх відвідувачів скористатися можливістю прослухати аудіокнигу С.Шелдона "Мельницы богов".

В цьому романі міжнародна суперсекретна реакційна організація за допомогою підкупу, шантажу, таємних агентів і найманого вбивці-садиста розправляється з усіма, хто стоїть на її шляху. Це одна із найзахоплюючих книг знаменитого творця бестселлерів Сидні Шелдона. Текст читає Олександр Алексеєв - Валуа.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з аудіоновинками на Майданчику "ІнтерСвіт", або ж у бібліотечному пункті.

   


[ HOME ]
  Борис Акунін та Сидні Шелдон на новітніх носіях інформації!
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2012     Webmaster: webmaster@library.kr.ua