[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

Читаємо та слухаємо Василя Аксьонова

Василь Павлович Аксьонов (1932 — 2009) - видатний письменник, автор романів “Остров Крым”, “Московская сага”, “Москва-ква-ква” та багатьох інших творів, які принесли йому всесвітню славу і зробили його лауреатом багатьох премій — від французького “Ордена літератури і мистецтва” до російського Букера. 20 серпня 2012 року В.Аксьонову виповнилося б 80 років. З цієї нагоди у відділі міського абонемента працює книжкова виставка “Весела і сумна проза”, на якій представлена література на традиційних (книги) та нетрадиційних (диски) носіях інформації.

Запрошуємо користувачів Майданчика “ІнтерСвіт” для людей з вадами зору ознайомитися з аудіокнигами видатного російського письменника.

Роман “В поисках грустного бэби” (1986) - один із перших творів, які Аксьонов написав в США. Цей твір вважають енциклопедією Америки — країни, яку побачив свіжим поглядом російський письменник. Це книга про романтичне захоплення Америкою як символом свободи та про розчарування в ній і, звичайно, про Росію, яку полишив автор.

   

“Желток яйца” (1989) — це перший і єдиний роман В.Аксьонова, який автор написав англійською мовою, а вже потім переклав російською. Історія про те, як КДБ та ЦРУ боролися за щоденник Достоєвського, в якому були описані його зустрічі з Марксом та їхні палкі суперечки про суть комунізму та природу людини...

Ці та інші аудіокниги (“Бумажный пейзаж”, “Скажи изюм”, “Ожог”) з творами Василя Аксьонова можна взяти додому терміном на 14 днів

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Майданчик “ІнтерСвіт”.


Фон


Фон

[ HOME ]
  Читаємо та слухаємо Василя Аксьонова
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2012     Webmaster: webmaster@library.kr.ua