[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон




Фон
LOGO

Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

26 липня 2011 року в Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського (відділ міського абонемента, 1-й поверх) відбулася презентація спеціалізованого комп'ютерного Майданчика "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих. Майданчик відкрито за проектом "Доторкнись до світу в бібліотеці" завдяки гранту, наданому в рамках Програми Підтримки Малих Проектів (SPA) та Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).

Партнерами в проекті стали обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.Чижевського; Доброволець Корпусу Миру США в Україні Карін Джонс, яка спільно з бібліотекарями готувала проектну пропозицію до Програми (SPA); обласна організація УТОС; Кіровоградська обласна організація інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України"; Кіровоградська обласна Асамблея інвалідів.

    

Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського реалізує проект "Доторкнись до світу в бібліотеці" з метою надання вільного доступу до знань та інформації громадянам з вадами зору, їх інтеграції в культурний простір громади. Наша місія - підвищення якості життя людей з вадами зору, в тому числі молоді і дітей, засобами новітніх технологій.

    

До послуг відвідувачів - два комп'ютери, обладнані спеціальною програмою для незрячих та слабозорих людей - JAWS, яка озвучує інформацію з екрана, тренажери та значний медіа-фонд сучасних аудіокниг.

Користувачі навчально-інформаційного Майданчика "ІнтерСвіт" за допомогою консультанта навчаться працювати на комп'ютері, здійснять пошук необхідної інформації в мережі Інтернет, зможуть працювати з електронним каталогом бібліотеки, тренувати зір за допомогою спеціальних тренажерів, прослуховувати аудіокниги.

Всі послуги спеціалізованого комп'ютерного Майданчика "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих - безкоштовні!

Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

працює за адресою:

м.Кіровоград, 
вул. Велика Перспективна,24
Відділ абонемента, I поверх
Довідки за тел.: 24-65-54
Час роботи:
понеділок-п’ятниця  10.00-19.00
  субота, неділя 10.00 – 18.00      




Фон


Фон

[ HOME ]
  Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2012     Webmaster: webmaster@library.kr.ua