[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 <<< повернутись
[ HOME ]
Фон Інтернет-центр подарував ветеранам війни радість спілкування

Фон

 


Фон
LOGO

Інтернет-центр подарував ветеранам війни радість спілкування

Інтернет-центр ОУНБ ім.Д.І.Чижевського вже кілька років ініціює благодійну акцію до Дня Перемоги «Skype - народу», під час якої всі бажаючі ветерани зможуть БЕЗКОШТОВНО поспілкуватися зі своїми товаришами з інших міст та країн. Цього року Акція проходила тиждень, з 6 травня по 12 травня. Ветерани виявили бажання поспілкуватися в онлайн-режимі зі своїми однополчанами або людьми, з якими їх пов'язала війна.

Ветерани міста напередодні Дня Перемоги поспілкувалися за допомогою Skype-технологій в Регіональному тренінговому центрі “Бібліоміст”, який працює при Інтернет-центрі бібліотеки .

Географія ветеранського спілкування вражає: це дзвінки не тільки в російські і українські міста і села, а й латвійську Ригу, вірменський Єреван, азербайджанський Баку. Другий рік у травневі дні приходять постійні користувачі Інтернет-центру ветерани Всеволод Михайлович Колос та Володимир Олександрович Коропалов.

Ми знаємо, що не всі люди літнього віку розуміються на новітніх технологіях, але якщо це повідомлення читають діти, онуки ветеранів, у ваших руках — унікальна можливість подарувати радість спілкування своїм найближчим людям, прийшовши з ними до бібліотеки. Не втрачайте такої нагоди!

Радість спілкування, тепло посмішок, щирість сліз і щедрість спогадів - це вдячність людям, які відстояли право на життя мільйонів людей.

Організація Акції «Skype Народу», присвяченій Дню Великої Перемоги, стала для нашої бібліотеки доброю традицією.

  

Фон


Фон

[ HOME ]
  Тренінг „Як підготувати якісну проектну пропозицію”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011     Webmaster: webmaster@library.kr.ua