[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata

[ HOME ]
Фон Хроніка культурного життя Кіровоградщини
 

Фон
Хроніка культурного життя Кіровоградщини ( оглядова довідка за матеріалами преси та неопублікованими документами за серпень 2004 року)

Загальні питання

20 серпня відбулася презентація публіцистичної книги відомого літературознавця Володимира Панченка " Ох, Україно..." Учасники презентації отримали примірники книги.
Відбулися урочистості та святковий концерт, присвячені Дню незалежності України.У приміщенні обласної філармонії експонувалась фотовиставка " Ми з України", на якій представлено фотопортрети людей , якими пишається Кіровоградщина. До Дня незалежності України на Кіровоградщині відбулася низка урочистих заходів.

Просвітництво. Художня самодіяльність
14 серпня у Новомиргороді відбулося театралізоване свято " Є в Шевченка народження дата, дати смерті в поета нема", приурочена пам'яті великого Кобзаря. Воно ознаменувало початок символічної подорожі по тих місцях Кіровоградщини, де в дитинстві разом зі своїм батьком чумакував маленький Тарас. Шевченківська хода - один із сотні заходів по вшануванню Поета, які нинішнього року пройдуть у нашому краї.

Музейна справа
В обласному художньому музеї на протязі серпня експонувались виставки: - виставка художніх творів до Дня незалежності України; - фотовиставка до Дня незалежності України; - персональна виставка творів члена Національної спілки художників Ф.М.Полянського, відомий художник продемонстрував нові грані свого таланту.Якщо раніше кіровоградці знайомилися з творами монументального декоративного розпису Фелікса Михайловича та пейзажами, то сьогодні тематика його полотен дещо ускладнилася. Останнім часом він працював над сюжетними композиціями філософського характеру.Саме вони були представлені на виставці; - виставка західноєвропейського та російського мистецтва XVIII - XX ст.
В обласному краєзнавчому музеї експонувалась виставка до Дня незалежності України.

Образотворче мистецтво
В Ульянівці пройшла виставка творів самобутнього місцевого художника Сергія Степанюка, який спеціалізується у жанрах пейзажів, натюрмортів та ікон.

Кіномистецтво
У серпні в кіровоградському кінотеатрі "Зоряний " відбулася творча зустріч з режисером, актором, нашим земляком Георгієм Ніколаєнко.

Бібліотечна справа

Масові заходи обласних бібліотек

ОУНБ ім. Д.Чижевського
"Культура парламентаризму - культура демократії" -книжкова виставка до Дня незалежності України. "Україна, Україна - пісня мого серця" - книжкова виставка до Дня незалежності України.
Експонувались книжкові виставки до мистецьких та літературних ювілеїв.

ОЮБ ім. О.Бойченка
"Я - людина, ми - родина, дім наш - Україна"- книжкова виставка до Дня незалежності України.Організовані книжкові виставки до пам'ятних дат.

ОДБ ім. А.Гайдара
Живи та міцній, українська державо!"- бесіда з історії України та книжкова викладка до Дня незалежності України. " В світі вольнім земля Кобзаря"- книжкова виставка до Дня незалежності України.
Експонувались книжкові виставки до ювілейних та пам'ятних дат.

[ HOME ]

Хроніка культурного життя Кіровоградщини
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 1998-2004 Webmaster: webmaster@library.kr.ua