[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata

[ HOME ]
Фон Хроніка культурного життя Кіровоградщини
 

Фон

Хроніка культурного життя Кіровоградщини (оглядова довідка за матеріалами преси та неопублікованими документами за листопад 2003 року )

Загальні питання

З 17 по 23 листопада на Кіровоградщині пройшов Тиждень націоналних культур. У рамках тижня відбулися різноманітні заходи. У ньому взяли участь десятки художніх колективів, організовувалися виставки, літературні вечори та інше. Завершилося свято гала-концертом на головній концертній сцені області.
З нагоди 100-річчя від дня народження нашого славетного земляка поета Тереня Германовича Масенка в його рідному селі Глодоси Ново українського району відбулися урочистості, в яких взяли участь письменники з Кіровограда і Кривого Рогу, донька поета Лариса Масенко. Гості оглянули виставку творів поета, подарували школі нові видання літераторів Кіровоградщини.

Культосвітня робота

Театрально-концертне життя

На сцені обласного музично-драматичного театру імені М. Кропивницького відбулася прем”єра вистави за п”єсою сучасного українського драматурга Анатолія Крима „ Бажання екстриму”.

Музейна справа

6 листопада в меморіальному музеї Марка Кропивницького відбулися урочистості, присвячені 20- річчю з часу створення закладу. Шанувальники творчості Кропивницького оглянули виставку, новоукраїнський художній самодіяльний народний вокальний ансамбль „ Сузір”я” виступив з чудовим концертом.

Образотворче мистецтво

У Долинській картинній галереї експонується виставка робіт земляка долинців відомого митця і поета Андрія Німенка. На ній представлені скульптура і живопис. Експозицію склали твори, які зберігаються в галереї, та ті, що художник нещодавно передав землякам.
У художньо-меморіальному музеї О.Осмьоркіна експонувалась виставка автопортретів відомих місцевих майстрів пензля. Виставка присвячена 111-й річниці з дня народження Олександра Осмьоркіна. Експозиція відкривається одним з його автопортретів,датованим 1912 роком.

Бібліотечна справа

ОЮБ ім. О.Бойченка

З 10-16 листопада в бібліотеці пройшов Тиждень української мови та літератури. В рамках тижня відбулися конференція „ Веселкові різнобарв”я мови” та бесіда „ Виникнення азбуки у слов”ян, та ряд літературних годин.

[ HOME ]

Хроніка культурного життя Кіровоградщини
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 1998-2003 Webmaster: webmaster@library.kr.ua