[HOME]
Про бібліотеку  
DC.Metadata
історія | відділи | наші контакти | як нас знайти | платні послуги
[ HOME ]
Лист директора

Олена Миколаївна ГаращенкоЗапрошуємо до бібліотеки
імені Д.І.Чижевського.

Протягом 120 років наша Бібліотека щиро відкриває двері користувачам, допомагає їм на шляху до знань, дбає про збереження наукових, просвітницьких та культурних традицій краю.
Доступ до мережі Інтернет, інформаційних ресурсів світу реалізує право кожного нашого відвідувача на вільний доступ до інформації.

Тож, Бібліотека відкрила двері в світ глобальних комп'ютерних мереж. Працює потужний Інтернет-центр. Вебсайт нашої бібліотеки є одним із найпотужніших бібліотечних сайтів України. Ми пропонуємо вам, шановні користувачі, електронну бібліотеку з повними текстами рідкісних та історико-краєзнавчих видань; наш онлайн-каталог працює для вас 24 години на добу і 365 днів на рік; до ваших послуг також wap-каталог, який допоможе у віддаленому пошуку необхідної інформації за допомогою мобільного телефону. Завітавши до приміщення бібліотеки, ви матимете змогу отримати безкоштовний доступ до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi..

Ці та інші інформаційні ресурси створюють можливість задовольнити ваші найрізноманітніші інформаційні потреби. А розмаїття заходів, які постійно проходять у відділах бібліотеки, подарують вам приємні миті спілкування з улюбленими книгами та цікавими особистостями.

Тож, знайдіть час завітати до нашої книгозбірні. Я дуже сподіваюсь, що нові можливості Бібліотеки вас зацікавлять. Ми чекаємо на вас сьогодні, завтра і завжди.

Олена Гаращенко,
директор ОУНБ ім.Д.І.Чижевського, заслужений працівник культури України.

 

Нагорода за підсумками 2003 року — року культури в Україні

Заслужений працівник культури України

Орден княгині ОльгиФон


Фон

[ HOME ]
  Про бібліотеку
© ОУНБ Кропивницький 1999-2001     Webmaster: webmaster@library.kr.ua