[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Нагороди


Фон


НАГОРОДА

18 серпня 2011 року голова обласної ради Микола Ковальчук провів засідання президії Кіровоградської обласної ради, у ході якої відбулося попереднє погодження орієнтовного переліку питань, внесених на розгляд дев'ятої сесії обласної ради, а також шляхом таємного голосування остаточно визначено особу та колективи, що будуть нагороджені Почесною відзнакою Кіровоградської області "Честь і слава Кіровоградщини".

Усього подано матеріалів до попереднього розгляду 14 районами, містами та установами, із зазначеними в них 13 кандидатурами осіб і 10 колективів. Нагадаємо, що з усіма представленими до нагородження кандидатурами депутати обласної ради були ознайомлені під час роботи постійних комісій обласної ради.

Сьогодні стало відомо, що найбільшу кількість голосів президії обласної ради здобула кандидатура Штутмана Павла Леонідовича, голови Наглядових рад закритого акціонерного товариства "Гідросила Груп"і закритого акціонерного товариства "Ельворті Груп", заслуженого працівника промисловості України; а також колективи: управління МНС України в Кіровоградській області (начальник - Віктор Федорчак) та обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського (директор - Олена Гаращенко).
Почесну відзнаку Кіровоградської області "Честь і слава Кіровоградщини" буде вручено з нагоди 20-ї річниці Незалежності України.


Почесною відзнакою, як правило, щорічно нагороджується не більше трьох осіб, які вже мають державні нагороди чи відзнаки обласної державної адміністрації, обласної ради, а також трудові колективи підприємств, установ та організацій, художні колективи, творчі й наукові спілки, військові частини, територіальні громади сіл, селищ, міст області (не більше трьох).

Трудовим колективам — переможцям вручається диплом про нагородження Почесною відзнакою та перераховується одноразова грошова винагорода на банківський рахунок. Нагрудний знак «Честь і слава Кіровоградщини» й одноразову грошову винагороду в обов’язковому порядку отримують і керівники нагороджених колективів.

Інформація про нагороджених публікується або оголошується в засобах масової інформації разом з короткою біографічною довідкою про особу чи про трудовий колектив. В обласному краєзнавчому музеї та музеях області (за місцем проживання особи або розташування трудового колективу) оформляються, як правило, відповідні постійні експозиції.

Прізвища, імена та по батькові нагороджених осіб, назви трудових колективів, нагороджених Почесною відзнакою, заносяться до однойменної книги пошани «Честь і слава Кіровоградщини».

Нагороджений Почесною відзнакою має право на невідкладний прийом керівництвом обласної державної адміністрації, обласної ради, районних державних адміністрацій, районних, міських, селищних і сільських рад, керівниками їх структурних підрозділів, територіальних органів міністерств і відомств України.
[ HOME ]

Нагороди
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2009 Webmaster: webmaster@library.kr.ua